Flexibilní dluhopisy s mým osobním ručením a pravidelnou měsíční výplatou.
Spočítejte si, kolik vyděláte při investici...
Měsíční úrok před zdaněním: | Kč |
Měsíční úrok po zdanění: | Kč |
Roční úrok před zdaněním: | Kč |
Roční úrok po zdanění: | Kč |
Uvázat své peníze na roky dopředu je velké rozhodnutí. Rozhodl jsem se vytvořit takové dluhopisy, které jsou atraktivní pro většinu investorů.
Mé dluhopisy jsou splatné k datu 31.8.2026. Protože chci být fér, dluhopisy od Vás kdykoliv nazpět odkoupím s roční výpovědní lhůtou. A to bez jakýchkoliv sankcí či překážek. K tomuto se smluvně zavazuji.
Neschovávám se za společnost. Za splacení dluhopisů vám ručím celým svým majetkem.
Nemovitostem se věnuji přes 10 let. Dělám je poctivě a profesionálně.
Jsem aktivní nemovitostní investor. Pocházím ze severních Čech, kde se věnuji investicím do nemovitostí od roku 2011.
Se svým týmem spravuji své realitní portfolio, stejně jako pro klienty. Správa nemovitostí je mým denním chlebem. Aktuálně spravujeme přibližně 170 bytových jednotek a komerčních prostor.
Další informace naleznete v sekci Kdo jsem, popř. na mém Blogu investora.
Zavazuji se použít poskytnuté finance na následující účely:
Dluhopis je sjednáván na dobu určitou, a to do 31.8.2026. Vy jako investor však máte možnost smlouvu kdykoliv vypovědět s 12 měsíční výpovědní lhůtou od podání výpovědi.
Krom svého jména ručím také veškerým svým majetkem. Aktuálně vlastním konsolidovaně za svou fyzickou osobu a své společnosti nemovitý majetek v hodnotě přibližně 110 mil. Kč. Mé závazky činí 48 mil. Kč. Výše mého aktuální zadlužení je tedy 43,6 %.
Ing. Tomáš Kučera
bytem Březová 1446/35, 41901 Duchcov
IČ: 74350765
podnikající fyzická osoba
Za vším stojím já, Tomáš Kučera.
Vydání dluhopisu splňuje regulatorní požadavky stanovené Českou národní bankou.
Obvykle mají dluhopisy pevně danou splatnost, např. 3 nebo 5 let. Současně vydavatel dluhopisů musí platit drahou obchodní síť, kdy za distribuci dluhopisů platí přes 10 % poplatků obchodní síti. To je hodně peněz a tento náklad musí rozložit v čase.
Snažil jsem se navrhnout takový investiční nástroj, který by mi byl blízký, kdybych do něj měl investovat peníze sám. Je fajn mít své peníze k dispozici v přijatelném termínu s ohledem na Vaše další investiční plány v budoucnu.
Toto je výhoda, kterou Vám pravděpodobně žádné jiné dluhopisy nenabídnou.
Mým dlouhodobým cílem je získávat bankovní financování, které je obvykle nejlevnější. V pravidelných tranších refinancuji bankovním úvěrem své nově nakoupené nemovitosti (např. z peněz z dluhopisů), přičemž následně těmito financemi mohu uhradit jistiny dluhopisů. Mezitím současně vydělám peníze z nájmů.
V případě, že se peníze z bankovních zdrojů nepodaří získat, nemovitosti prodám a finance z výtěžku poskytnu investorům nazpět.
Ano, lze to. Vyhrazuji si však předkupní právo na tuto transakci.