Rekonstrukce bytů

Kvalitní produkt se prodává jednoduše, za nejlepší cenu a nejlepším zákazníkům. To platí i v nemovitostech.

Pronajímání bytů v průměrném a špatném stavu přináší nejčastější problémy:

 • Byt přitahuje nájemníky s horší ekonomickou situací a platební morálkou.
 • Technické nedostatky postupně vyplouvají na povrch. Komplikují život nájemníkům i pronajímateli, přičemž opravou je často jen provizorní řešení.

Jak si představuji byty po rekonstrukci?
Ukázka rekonstruovaných bytů v našem standardu

S ohledem na počet bytových jednotek v mém portfoliu a v naší správě máme několik týmů napříč řemesly pro realizace oprav a rekonstrukcí bytů. Každý měsíc z naší výrobní linky pošleme do světa alespoň 2 nové byty.

V případě volných kapacit dokážeme poskytnout náš tým řemeslníků i pro Vás. Rekonstrukce bytů provádíme ve městech Ústí nad Labem, Most, Chomutov, Litvínov, Klášterec nad Ohří, Kadaň a v okolí (zejména tedy v Ústeckém kraji), a dále ve Středočeském kraji a v Praze.

S čím počítat dopředu…

 1. Děláme celistvě
  Veškeré stavební a technické součásti bytu nahrazujeme za nové, moderní, abychom se k bytu nemuseli po dalších 30 let vracet.
 2. Vkusný design pro široké publikum
  Zelená, oranžová nebo jinak kýčovitá koupelna? To u nás nejspíše neuvidíte. Snažíme se ladit vzhled materiálu tak, aby byl designový, nadčasový, ale zároveň akceptovatelný lidmi různých vkusů napříč trhem.
 3. Čas
  Obvyklá rekonstrukce od prvních plánů po dokončení trvá 2-4 měsíce.
 4. Náklady
  Průměrný byt o dispozici 2+1 a 50 m2 zrekonstruujeme za přibližně 550 tis. Kč bez DPH včetně zařizovacích předmětů (kuchyň, koupelna).
Z mého
Blogu investora
Z mého Blogu investora

Petr Sýkora: Investuji výhradně v Praze, Airbnb není dlouhodobé a podíly bych už nekoupil

Ze spolumajitele druhého největšího slevového portálu v Česku – pepa.cz je úspěšný investor do nemovitostí. Zavzpomínal na kontroverzní konec firmy. Prozradil důvody, proč investuje výhradně v Praze. A taky se […]
Přejít na blog

Kontakt

+420 728 559 331
tom@tk1.cz

Sledujte mé sítě:
YouTube Facebook Instagram Twitter Linkedin

Kde se pohybuji:
Ústecký kraj, Praha

Napište mi