Správa nemovitostí

Nemovitosti generují pravidelné příjmy a především zisky právě tehdy, když jsou dobře spravovány. Kvalitní správa nemovitostí je hlavním předpokladem, aby se investiční předpoklady z papíru přenesly do skutečnosti.

Ze svého jsem zaplatil stovky tisíc korun „školného“ za nájemníky, kteří se mnou vypekli či mi způsobili škodu. Okusil jsem správu v ghettech a vyloučených lokalitách.

Za všechny ty roky jsem dospěl k následujícím pilířům kvalitní správy:

1.
Důslednost a asertivita
Prosazování dohod a trvání na jejich naplňování je základním stavebním kamenem úspěšnosti pronajímatele. Nepříjemné situace a konflikty jsou nedílnou součástí tohoto řemesla.
2.
Systém v práci
Pořádek se vyplatí, a to jak ve financích, tak v papírech. Správa pronájmů není o nahodilém řešení úkolů, které se samy znenadání objeví, ale o předvídání problémů, jejich aktivním vyhledávání a včasném řešení.
V posunutí systému práce na další úroveň Vám může pomoci, stejně jako mě, námi vytvářená online aplikace Zvládneme.cz.
3.
Tým
Základním předpokladem dobře fungující správy je dobrý tým lidí s rozdělenými kompetencemi a odpovědnostmi. Správa pronajatých nemovitostí je stále se opakující rutina, kdy jedinec postupně ztrácí motivaci a elán překonávat každodenní problémy. Současně je správa multirozměrnou disciplínou: Finance, obchod, jednání s nájemníky, technické záležitosti, papírování.
Přítomnost sehraného týmu podporuje synergie a umožňuje přirozenou dělbu práce dle schopností každého z nás.

Kde působíme:
Ústecký kraj - Most, Bílina, Litvínov, Teplice, Ústí nad Labem a okolí

Přemýšlíte o zefektivnění správy portfolia na severu Čech?

Kontaktujte mě!
Z mého
Blogu investora
Z mého Blogu investora

Investiční tip na současnou inflaci v krizové době - co vynese peníze?

V mé sociální bublině stále řešíme co je ideální investice pro současnou dobu. Inflace je na dvouciferném čísle a drtivá většina investičních aktiv nepřináší výnos, který by ji překonal. V […]
Přejít na blog

Kontakt

+420 728 559 331
tom@tk1.cz

Sledujte můj Twitter

Kde se pohybuji:
Ústecký kraj, Praha

Napište mi